Jejich konflikty nabízejí souboje, při kterých tvrdnou bradavky a měkne beton. Fanynky ze sebe s frenetickým zápalem strhávají prádlo a v růžovém oparu vlastních iluzí si představují, kterak horké sémě zaplaví jejich lůno a za nějaký čas i ony přivedou světu nový idol. Život je ale krutý a tak většina zůstává pouze u snění. A tu, jako spása z nebes přicházejí moudré japonské televizní společnosti, které dívčímu oku dopřejí to, po čem v běžné šedi obyčejného dne prahne. Pravého muže! A kdyby jednoho!

Proč ne rovnou dva, pět nebo deset?! A není třeba se bát, milé dámy, tito vám za jinou neutečou, vzájemně si totiž vyhovují tak nějak… lépe. Ženy proto můžeme ze seriálu v podstatě vynechat. A pro ty z vás, kterým snad muž, který vás donutí sklonit vaši hrdou hlavu, zrovna nevoní, tu máme speciální edici submisivních samců i samečků, kteří vám budou oddaně lízat boty. A jak jinak se dá posoudit správný samec než prostřednictvím souboje. Ale ne jen tak obyčejného, to by byla přece nuda. Co takhle hochy zavřít v polorozpadlé čtvrti, kde budou muset bojovat o holé přežití pěkně mezi sebou. Že je to málo? Není třeba zoufat! V takovém případě okořeníme jednoho každého z účastníků našeho klání nějakou specifickou psychickou poruchou. A pěkně odstupňujeme, aby si každá svého favorita našla! Od obyčejné obsese, přes lehounký sadismus až k deviantním formám nejsilnějšího masochismu! Vše doprovodíme hudbou dle nejpřísnějších požadavků aktuální emo-visuaru-cojávím-emopunku! Tak račte usednout k televizním obrazovkám, velevážené damstvo! Tisíc slonů nečekejte, ale chobotů tu bude dost!

Navnadily vás předchozí odstavce? Nedočkavě poposedáváte a pomocí kapajících slin zkoušíte popohnat rychlost stahování prvních dílů? Tak mi dovolte vaše nadšení trošinku ochladit. Ta slova jsou sice pravdivá, nicméně pozorný čtenář si nejspíš všimne, že tam něco chybí. Není tu ani zmínka o nějakém charakteru nebo něčem alespoň trochu podobném. Nejde o chybu, tato nedílná součást každé fungující postavy prostě v Togainu chybí. Scénáristé jako by si řekli „toto je kámen“ nebo „toto je červený balonek“. Celek tak připomíná takový pěkný vánoční stromeček. Je na něm spousta krásných baněk, které jsou bohužel duté a uvnitř prázdné. Akira se tváří nepoddajně, hustě a netečně a jeho tělesné tekutiny jsou silně toxické. Keisuke, jeho zahřívač postele, je ustrašený, uplakaný a nejraději by trávil dny cumláním pytle Akirovi. Motomi je „seriozně zchátralý“ a Rin zase polopříčetně shotíkovský. Shiki coby nejerotičtější hustodémon je hustý, silný s stylový. No a Kau jen slintá, očichává a doufá, že ho zase co nejdřív někdo zprzní. A to je prosím vše. Za celých 6 dílů se v seriálu krom občasné soulože a občasné smrti nic moc neděje. Těm z vás, kteří jsou vysazení na hloubku příběhu a nikoliv penetrace proto doporučuji se seriálu vyhnout.

Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz)