Seriál začíná poměrně netradičně, vyznáním Nao (hlavní hrdinky – to krátkovlasý vyžle). To se nese v duchu „miluju staršího brášku, že je hodnej, miluju ho, když je občas cool, ale nejvíc žeru, že se mnou touží provádět prasárny.“ Už v tuhle chvíli, dřív než člověk vstřebá netradiční kresbu, je jasné, že tady půjde do tuhého hned od první minuty. A že Šúsukeho klobásek bude mít k tuhnutí důvod. Sám netuší vůbec žádnou zradu, žije si svůj pubescentní život plný erotických fantazií, ve kterých by ojel snad i díru po suku, plní pokoj pornem, plní disk pornem, plní odpaďák použitými kapesníčky a ještě stíhá šmírovat mladší sestřičku, ze které by nejradši serval oblečení a vtrhl na ni jak Braniboři do Čech. Typický dospívající prosťáček, který nemá dostatek krve, aby mu zbyla nějaká i na mozek.

To Nao, jeho neméně úchylná mladší sestřička, to je jiná. V mladinkém tělíčku sídlí duch zvrhlého génia, který spřádá plány na uloupení bratrova panictví mnohem usilovněji, než si on vůbec umí představit. Využívá k tomu všech technik, které dostávají děti geneticky do vínku spolu s potřebou hrát si na doktory, a přidává ještě některé nové. Vzpomeňme například předstírání spánku, kradení indirect kissů, posedy, při kterých je vidět vyšpulená kačenka rýsující se přes kalhotky, náhodné obnažení nahého tělíčka při pádu ručníku nebo vyhazování všech porno materiálů, ve kterých se nevyskytuje sestřičkovský fetiš. Do toho ještě zvládá plnit stopáž vlastními představami, které Šúsukeho naivní vlhké sny předčí o ligu.

Od spuštění souboru jsem měl v očích jeden velký nevěřící WTF výraz, ale na druhou stranu – kupodivu jsem se bavil. Není to sice zdaleka tak originální jako Pizda Kirino, ale jako situační komedie dotažená až za hranice absurdity to funguje skvěle. Samozřejmě, že aby to neměla Nao tak snadné, objeví se ještě další dívčí postavy, toužící po Šúsukově pulsujícím údu, jinak by si to spolu oba protagonisté nejspíš rozdali do pátého dílu a nebylo by co řešit. Když pominu smutný fakt, že autor předlohy musí mít fetiš na anorektičky (však podívejte na postavy), užil jsem si celý díl víc než všechny incestní pitomosti konce minulého roku. Tím myslím jak Kirino, tak Yosuga to Sora, tak i Aki Sora, které už je regulérní erotikou. Uvidím, jak budou vypadat další díly, třeba budu mít po Seitokai yakuindomo zas nějakou srandu na koukání.

Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz)