Samozřejmě, protože Nagat by nikdy nedala svolení k tomu, aby byl její život takto veřejně propírán, byla změněna jména postav a celý děj se posunul na střední školu v Japonsku a Nagat dostala i nějakého toho bratra. Jinak jde o převod prakticky 1:1. Vlastně ne, ještě ke dvěma změnám došlo – místo yaoi vyznává v japonské verzi otome hry, což značně zvyšuje její seznamovací šance… proto je hrdinka na rozdíl od originálu plochá jako břicho Jacoba Blacka. To aby to zase neměla tak snadné. Každopádně podmínky jsou dány, seznamte se s Tomoko Kuroki! Vypadá obyčejně a je takový asociál, že její třída prakticky nebere její existenci v potaz. Což je průšvih, protože od přestupu na střední si slibovala nějakou tu popularitu a také spoustu prasáren, které znala do té doby jen z her a nemůže se dočkat, až si je vyzkouší.  Jenže… její psychické stavy jí poměrně účinně brání v komunikaci i s osobami stejného pohlaví, natož s kluky. Jenom z představy, že s některým z nich mluví, se jí chce zvracet. Na druhou stranu, je to holka podnikavá a rozhodnutá získat popularitu za každou cenu! A na své cestě se nezastaví před ničím.

Pokud se bude seriál držet předlohy (nebo předlohy předlohy), čeká nás směsice bizarních zážitků, plánů i incidentů, jakou už jste dlouho nikde neviděli. Zkrášlování za pomoci internetových rádců? Check. Hraní otome her až do úplného vyčerpání, protože estrogen zvyšuje ženskou atraktivitu? Check. Šmírování spodního prádla spolužaček za účelem výběru populárního kousku? Check. Výroba cucfleků pomocí vysavače? Check. Obehrávání chlapečků ze základky v kartách? Check. Sledování soulože s chlapečky ze základky? Check… No rovnou vám říkám, happy end nečekejte, Tomoko je ujetější než Kirino s Mikoto dohromady, cit pro společenské chování si půjčila od holek z Kuragehime a co se týká zevnějšku, její vkus pochází ze stejné edice jako Babicovy kulinářské znalosti. Prostě ploužící se časovaná puma, u které jenom čekáte, kdy jí doopravdy přeskočí a znásilní prvního fešáka, na kterého narazí.

Upřímně… seriál je fakt divnej. Ne, že by manga nebo Nagat divné nebyly, ale v rozhýbané kreslené podobě to dostává hodně zvláštní nádech. Manga byla hrozivě ukecaná a přes množství fanservisových scén mě asi nenapadá nikdo, koho by hlavní hrdinka dokázala vzrušit. Namluvená a rozhýbaná… Svatá Maria, milosti plná… Fakt nejsem schopný se rozhodnout, jestli se mi první díl líbil, nebo mě ta podobnost a přesto naprostá odlišnost s realitou prostě znervózňuje až příliš. Určitě to znáte. Takový ten divný pocit, jako když na některém z letních conů nainstalujete do sprch kameru a pak sedíte před vypnutým monitorem, protože se nejste schopní rozhodnout, jestli budete riskovat, že vám nečekaný pohled na půvab některé návštěvnice nevypálí oči a nevystřelí mozek nosem. A nemá to co dělat s animací, ta podle mě naprosto skvěle podtrhuje duch mangy. Ale pokud patříte mezi české otaku s náběhem na to, být západním ekvivalentem těch „echt pravých a japonských“, nebo kamarádíte s Nagat, bude se vám to dost pravděpodobně líbit.

Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz),