Žil byl jeden průměrný blbeček, který měl hustého a tajemného otce. Samozřejmě, jak už to u takových hlavních hrdinů bývá, je to nadržená lemra, která je navíc levá jak kozácká šavle a na chlapecké škole plné testosteronem nabušených sportovců se mu zvlášť nedaří. Proto se rozhodl, že přestoupí na školu, která teprve nyní umožňuje vstup i studentům. Inteligentně doufá, že bude mít nejen co osahávat, ale hlavně bude konečně silnější než většina studentů (vlastně studentek). Jenomže ejhle. První část plánu se mu sice plní, protože se na něj okamžitě lepí kamarádka z dětství, milá, ale pitomá ochránkyně a snoubenka a aby měl výběr kompletní, ještě plochá tsundere. No… možná ne tak úplně plochá, jako jediná z hlavních postav má rozměr poprsí alespoň vzdáleně připomínající realitu, ale mindrák z toho má stejně. Druhá část ale bere okamžitě za své. Studentky jsou totiž jedna větší hustobijka než druhá a tak Takeru jen s láskou vzpomíná na svalouše z předchozí školy. Ti ho alespoň chtěli znásilnit jen občas. Nikoho, kdo už nějaké ecchi anime viděl, nepřekvapí, že se k hlavnímu hrdinovi všechny tři zmíněné okamžitě nastěhovaly.

Co se týká děje, nic moc dalšího vědět nemusíte. Dívky sice bojují pomocí hustozbraní, na pozadí se rýsuje tajemné bůhvíco, ale na rozhodnutí jestli zkusit nebo nezkusit tyto informace nebudou mít vliv. Co v případě ecchi vliv mít bude je kalhotkový rating a obecněji ecchi rating. Rozhodl jsem se spočítat četnost výskytu kalhotek, případně podprsenek a odhalených hrudníků v rámci dílu. Ne, nebudu tvrdit, že jsem měl celých 25 minut trpělivost sedět a počítat, s přestávkami jsem se k tomu vracel během svačin dva dny. A byla to tak svinská práce, že si nejsem jistý, jestli v tom budu u dalších seriálů pokračovat. No ale minimálně o aktuální výsledky a komentáře se podělím. Započítával jsem pouze záběry v rámci nového střihu, opětovné nebo několikanásobné zobrazení v rámci jednoho záběru se započítává pouze jednou (jinak bych se asi zbláznil). Výsledky vypadají následovně: Kalhotkový index: 59, Ecchi index 75, Index cenzury 12%. A co si pod tím představit? Kdybych to vzal v průměru, tak každé dvě minuty zahlédnete pět záběrů kalhotek nebo něco kolem šesti libovolných prasečinek. Index cenzury je proti tomu poměrně nízko, cenzurováno je pouze 12% z těchto záběrů.

Když už jsem se na tuto stránku seriálu zaměřil, neodpustím si pár komentářů. Většina záběrů na kalhotky připadá na tsundere charakter Kodamu (za což jsem poměrně vděčný, je to asi jediná snesitelná postava). Kodama je také zřejmě jedinou dívčí postavou, která si prádlo denně mění, ostatní si berou čisté jen na rande. Nejspíš je to dáno tím, že si libuje v zajímavém prádle a autor se potřeboval vyřádit. Ano, vyskytují se i další postavy, které nosí zajímavé prádlo, ale ty slouží pouze jako křoví. Poselství je klasické – i v tomto případě nosí dívky prádlo v souladu s charakterem. Kamarádka z dětství obyčejné bílé s barevnou krajkou/lemováním, snoubenka klasické růžové, tsundere je nevypočitatelná, proto mění! Za pozornost stojí také to, že Kodama má podle všeho tak okouzlující obsah kalhotek, že při blízkém záběru její klín pravidelně sparklí, jako by tam schovávala Edwarda Cullena.

Styl nošení prádla mi také hlava nebere, ostatně viz obrazová dokumentace. Zajímalo by mě, jestli některá z čtenářek běžně nosí podprdu o několik čísel menší a ještě tzv. „na půl kozy“, protože se jí výbava do košíčků prostě nevejde. Na druhou stranu, když si vezmu, jak hluboce zařízlé do zad je občas člověk vidí v šalině… beru otázku zpět! Tím se dostáváme k rozměrům hrudníků tohoto seriálu. Při váze nějakých 55kg a výšce zhruba 160cm jsou dívky v průměru obdařené takovým obvodem hrudi, že metr není žádná míra. Ty nejlépe vyvinuté se dostávají až někam nad úctyhodných metr a půl (jedna koza má sama větší obvod než záda postavy). Nabízí se otázka, čím jsou hrudníky hrdinek plněné. Hélium to nebude, to by všechny poletovaly po akademii jako malé zepelíny. Pravděpodobně půjde o vzduch, ale – copak s něčím takovým může mužský hrdina vůbec souložit? Jednou neobratně píchne a přítelkyně mu omlátí všechny stěny pokoje jako prasklý pouťový balonek. Jestli vám seriál stojí za sledování, posuďte z obrázků, nic jiného v něm nenajdete (když už jsem je počítal, natípal jsem všechny typy vyskytujících se kalhotek).

Kalhotkový index: 59
Ecchi index: 75
Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz),