Fakticky, nekecám. Issei Hjódó patří mezi tak provařené archetypální postavy, že by si u jeho konzumace žádný normální otaku nečvachtal ani kdyby ho zalil kýblem tatarky. Nadržený úchyl, který žere mangu, porno a spolužačky, které špehuje, kdykoliv je to jen trochu myslitelné. Samozřejmě je proto mezi osobami opačného pohlaví milován asi jako gynekologická prohlídka. Přesto se mu nezdá podezřelé, když se zjeví hezounká studentka cizí školy a požádá ho, aby s ní chodil. Ale ona už ho díra v břiše naučí, že takovým nemá věřit. Neznámá školačka totiž patří k padlým andělům, kteří rozhodli o jeho likvidaci z jakýchsi pochybných důvodů (úchylek je totiž nějaký sekretový relikt nebo tak něco). Z posledních sil si náš chrabrý hrdina přeje, aby alespoň umřel zaklíněn mezi vemena nejpopulárnější dívky na škole… a v tu ránu se začnou dít věci.

Idiot je zachráněn, celou noc ho mezi ňadry mudlá školní krasotinka, která je ve skutečnosti démon. Protože kozám zaprodal svoji duši, je z Isseie samozřejmě okamžitě nohsled nejnižší úrovně s příslibem kariérního růstu. Hlavní exhibicionistka mu rychle vysvětlí několik věcí: 1) fakt ráda a při každé příležitosti ukazuje své mléčné vaky, protože ukazovat se jen tak v podprdě, to je pro děcka 2) ona patří k veleslavnému rodu démonů a on už koneckonců taky 3) ve škole je démonů jak much na kravinci a konečně 4) krom démonů existují ještě andělé a padlí andělé… a obě skupiny + náhodní kolemjdoucí se mu budou snažit nakopat prdel. A to je tak všechno, co o ději potřebujete vědět.

Pokud vám zní popis nudně, nejde o seriál pro vás. Opravdový humor ani zajímavé charaktery tu nečekejte. Příběh možná časem bude pro cílovku zajímavý, ale cílovka jsou v tomto případě zejména milovníci kreslených obnažených hrudí. Tam, kde tento seriál ztrácí na kalhotkovosti (Kalhotkový index pouze 30), předhání většinu konkurence v počtu volně pobíhajících koz, koziček a v budoucnu i kůzlátek ( Hello titties index 27). Nahá kůže je tu vůbec celkem v oblibě, takže i přes nedostatek spodního prádla se konečný ecchi index vyšplhal až na 70, což za na podzim zmíněným Maken-ki! zase o tolik nezaostává (vysvětlení indexace tamtéž). Průměrně tři záběry na čuňačinky každou minutu, no neberte to. O animaci se nic moc pozitivního říct nedá, i na poměry žánru je nezajímavá až mírně podprůměrná (ani char. design některých postav to nezachrání). Hudební doprovod jsem prakticky nezaregistroval, namluvení se dá přežít. Doporučuji opravdu jen skalním fanouškům žánru případně fanatickým milovníkům a milovnicím zápolení nebe a pekla.

Kalhotkový index: 30
Hello titties insex: 27
Ecchi index: 70
Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz),