Svět je sužován (pro některé české funsubery možná i zužován) občasným výskytem něčeho, co se jmenuje Nova. Na rozdíl od vaší oblíbené televize to ovšem jen nevymývá mozek a neničí lidi kurvením češtiny, ale primitivní formou násilí, při kterém teče víc krve než v Kobře 11 a Ordinaci v růžové zahradě dohromady – a vraků a šrotu je také víc. Této hrozbě se musí lidstvo postavit a tak na přichází na řadu genetika. Geneticky modifikovanou kukuřici pravděpodobně většina čtenářek zná, některé znají příběhy o ní i důvěrněji než  by jim bylo milo. Pro muže tu dnes máme geneticky modifikovanou školačku (GMŠ)! Extra nový model! Můžete ji přeříznout a ona vám za chvilku zase doroste! A tím nemyslím přeříznout jako přeříznout, ale přeříznout jako třeba mečem nebo třeba půlkou baráku! Fantazii se meze nekladou! Zakupte jednu GMŠ nyní a dostanete sadu doplňků a nástavců zdarma! K tomu navíc kamion zbrusu nových školních uniforem! Také v ceně! A pokud vám ani to nestačí, přidáváme několik modifikací, které zvýší rychlostní možnosti jedné každé… ok, nechal jsem se u nést. Ale bohužel to není zdaleka taková sranda, jak bych rád.

Tyto GMŠ se totiž sdružují na speciální střední škole, která je má naučit, jak položit život za lidstvo dřív, než jim padne 20 a budou tak zralé leda do starého železa (fakt). Výuka probíhá kombinovaně. Přes den se studentky učí a potom ze sebe ty, co se nemají moc rády, vytloukají duši, trhají si oblečení a vůbec se vzájemně znemožňují. Proč se obtěžovat nějakou kázní nebo řádem, i když ho má pořád někdo plnou hubu, na nic takového tu nenarazíte. Hlavní hrdinkou je „Nedotknutelná královna“ s debilním jménem „Satelajzaelburidžito“, které se vám začne zajídat už v průběhu prvního dílu (zvl. když o ní minimálně půlka postav pořád mluví plným jménem). Tato dívka je extrémně hustá druhačka, která bez problémů rozseká na kusy celé houfy spolužaček, jen aby se jí někdo nedotkl. Proč nevíme, ale autoři se snaží velmi „tajuplně“ (čtěte: tak, že by to došlo i pizze, kterou jste měsíc zapomněli za skříní) naznačit, že byla v mládí zneužita. Jestli ji někdo ojel nebo ojel, není úplně jasné. Hlavnímu hrdinovi je to putna. Je to hodný kluk a milující bratr (i když jeho sestra už dávno zařvala). A tak, když vidí kozy, jde po nich jako slepice po flusu a u toho bečí „sestříííííííííí.“

Od té chvíle má královna smůlu, zajda (chodí o ročník níž) se jí lepí na paty, přivádí ji do ztrapňujících situací a sahá jí na kozy i jiné části těla. Rozhodl se, že jí bude dělat nabíječe (v seriálu se jim říká Limiter a jsou jimi vždy mladší chlapci, protože mají vyšší výkon) a nikdo a nic ho nedokáže zastavit. Satelajzaelburidžito si navíc uvědomuje, že od něj jí doteky nevadí. Asi nemusím dodávat, že ani on nebude žádné ořezávátko, jedná se o Limitera tak drsných schopností, že ani tři běžní s ním neudrží tempo. Awesome! Fantastic! Jenže ona nechce, protože jí iniciace připadá chlípná a úchylná. Ne, nejde o anální sex před nastoupenou školou, počítám, že půjde o obyčejný polibek. No a protože tohle duo by komukoliv v dohledu nakopalo prdel s jednou nohou za krkem, objevují se na scéně dívky ze starších ročníků, které nebohou Královnu ponižují a týrají tak, že by si to z fleku vyměnila s Popelkou. Při jejich soubojích (o vítězi není pochyb) padne vždycky za vlast část školy a většina ošacení. Zajímavé je, že se ani jednou nestalo, aby byl potrestán iniciátor útoku, vždycky to slízne Satelajzaelburidžito, která tak od počátku až do konce zůstává nevinnou obětí s dementním dobrosrdečným zajdou po boku.

Kdybych to měl shrnout, nevím, co je na tomto seriálu pitomější. Pojetí akademie absolutně nedává smysl, škálování schopností hrdinek taky ne. Charaktery postav a jejich chování, to je kapitola sama pro sebe. Nikoho netankuje hledat pravdu, všichni jdou po nejnevinnější z obětí. Ani samotné hlavní hrdiny nenapadne se ozvat, prostě drží hubu a trpí, aby to na ně v dalším díle zkusil někdo další. Sledovat to hraničí až s masochismem. V Ikkitousenu byly alespoň souboje sranda a trhání oblečení nepůsobilo TAK HROZNĚ účelově. Sledování nedoporučuji snad vůbec nikomu. Koneckonců i na anidb má seriál aktuálně hodnocení 6.41 – vzhledem k tomu, že pro 90% otaku čísla pod 6 u hodnocení anime neexistují, vychází mi z toho jednoduchý závěr. Hodnocení 20%, víc ani ťuk.

Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz)