Do plnění svého „snu“ se pouští s podobnou vervou jako Babica do prohazování čehokoliv na pánvi. Má to jen jeden háček. Ve svých čerstvých patnácti letech (ač je to ostudné)  je stále panna. Je sice nejkrásnější dívkou na škole, ale prostě… sama si je dobře vědoma, že toto dočasné postižení jí ničí plány. Každý přece ví, že spát s pannou je naprostý vopruz a odhodlávají se k němu jen ti největší masochisté, ubožáci nebo v nejlepším případě – sběratelé skalpů. A deklasovat se tím, že by svůj věneček dala někomu z těchto skupin, Yamada nechce. Navíc se děsí toho, že by protějšek mohl mít zkušeností víc než ona. Nezbývá než vzít iniciativu do vlastních rukou a zkusit najít po všech stranách průměrného panice, kterého přefikne a bude se moci jít věnovat zkušenějším samečkům. Tímto chudáčkem se má stát Kosuda, chlapec tak marný, že na omak nerozezná kozu od nafukovacího balonku. Pokud vás tedy, milé čtenářky, trápí podobný problém, můžete přestat číst a lze seriál vám lze jedině doporučit, coby názornou příručku, kterak sobě chutňoučkého ukeho ulovit. A nebo raději ne. Seriál vynechte a – pokud vás tento problém také trápí – zamiřte rovnou na toto místo, tam se vám zaručeně dostane rychlé a odborné pomoci.

Uvedení do situace, jakkoliv poměrně přesně odpovídá pohledu hlavní hrdinky, mohlo sice někoho vyděsit, ale jak je vám nejspíš jasné, ono to nepůjde tak snadno. Přes hubu plnou keců totiž Yamada doposud nikoho ani nepolíbila, natož aby s ním dělala jakoukoliv praktiku z jedné z mnoha jejích příruček „jak na věc“. Dravé pokusy, kterak uchvátit samečkovo kladélko, tu tedy sice jsou, ale selhávají s pravidelností Rakeťáků. Místo toho si nejspíš brzy uvědomí, že onen trouba, kterého chtěla jen ošustit+opustit začíná být jejímu srdci podezřele blízký a redukce budoucích sexuálních partnerů ze 100 na jednoho se začíná jevit jako reálná… v tuto chvíli už nejspíš většině z vás začíná svítat. Ano, Yamada a její pokusy ve skutečnosti reprezentují myšlenkové pochody mnohých otaku. A seriál se komediálně a lechtivě snaží ukázat, že ona „vyhlédnutá snadná kořist“, která z nich má smýt hanlivou a potupnou nálepku panic, nakonec může stát za víc než jen za těch pár schůzek než dojde k zásunu. Nakolik je to potřeba či nakolik se mu to daří, nechám na vás.

Po technické stránce mu nelze nic vytýkat, je vidět, že penězi se dvakrát nešetřilo a tak po této stránce mírně překonává standardy ecchi žánru. Humor (ač laciný) funguje, byť od první do poslední minuty dílu dokážete předvídat, co se bude dít dál. Charaktery postav… tak nějak fungují, i když i po třech dílech zůstávají profily hlavních hrdinů ploché a vedlejší postavy se dají popsat každá jednou prostou větou. S lechtivými záběry to autoři kupodivu moc nepřehání (viděl bych to tak na průměr 1/minuta). Pokud se ptáte, jestli má smysl seriál zkoušet nebo jestli bych ho doporučil, tak… nevím. Někomu bych ho asi předepsal na recept, aby konečně otevřel oči, někoho bude tato „panická“ psychika převedená do těla dívky bavit a rozhodně jde zatím o nejvtipnější ecchi za letošní rok.

Další informace: anidb (en), ANN (en), Akihabara (cz)