Létající fetišistka.Dopravní značení dává tušit, že děj se odehrává v Praze.Úplně mne vzal za srdce.

Tak nějak v podstatě nevím, co jsem to vlastně viděl. Co to má sakra být? Zvládám pochopit, že hrdinka ukáže kalhotky. Pochopím i to, když jiná hrdinka padá z věže dolů a někdo ji chytí. Ale co měl znamenat ten opening neopening? Proč proboha nechají hrdinku rvát klukovi progress knife  do úst? A co ta sešívačka? Proboha kdo tohle vymyslel?!

Máte rádi bolest?Zubař v polních podmínkách.Trocha krve nikoho nezabije.

Když to vezmu ve stručnosti. Holčina sletí z věže, protože uklouzne na banánu a chytí ji kluk. Ten zjistí, že jde o lehkou dívku (ne o kurvu, prostě váží jen pár kilo, tuším 5).  Holčina mu chce zabránit, aby po škole roznesl, že je lehká a tak si na něj počká. V tu chvíli zjistíme poměrně zásadní věc a to, že má hrdinka krom lehkosti i poměrně netradiční fetiš (ne sice tolik netradiční jako před několika lety populární fetiš na ponožky studentů fakulty strojní, ale skoro stejně). Je totiž ujetá na školní potřeby, jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. A nejspíš ani nechci vědět, kde je má schované, když je zrovna nepotřebuje.  No každopádně milá Hitagi nacpe vylamovací nožík hlavnímu hrdinovi skoro až do krku a když se snaží protestovat, vecpe mu navíc jednu tvář do sešívačky. Samozřejmě nezůstává jen u slov a Koyomi dostává nový piercing. Místo, aby lehké dívce za toto chování rozbil hubu, svěří se jí, že byl skoro upír a že má někoho, kdo jí pomůže…

Fetišistka v plné polní.Umění!WHUT?!

To je v podstatě vše, co je potřeba k úvodu děje vědět. A ještě malá poznámka, že absolutně nechápu. Po celou dobu dějem problikávají framy s očíslovanými japonskými výrazy, občas se z ničeho nic změní animace a hrdinové jsou zjevně naprosto na palici. Je fakt, že to dodává seriálu jisté kouzlo a možná i hloubku, ale přesto bych ho doporučil primárně inteleguánům a těm z vás, kteří chtějí na kamarády dělat ramena, že sledují podstatně větší umění než jsou pokemoni nebo naruto.