Sora, bez ohledu na to, jak žensky toto jméno zní, je průměrný středoškoláček, žijící se svou mámou, starší sestrou a sestrou-dvojčetem v moderním bytovém komplexu. Je to roztomilý malý klučík, který umí vařit, prát, žehlit, uklízet a oddaností a roztomilostí může soupeřit i se štěňaty shiba inu. Jeho zženštilý vzhled tomu rozhodně nepřidává. Být to yaoi, můžete si být stoprocentně jistí, že na milého hošíka někde čeká jakuzácký boss nebo alespoň zazobaný byznysman s obrovskou vilou plnou netušených hraček. Dělat ale z něčeho takového hlavního hrdinu hentai? Vždyť si o něho žádná ani kolo neopře. Tedy… to jsem si alespoň myslel, než jsem toto OVA pustil. Chyba lávky – a nejde ani o žádnou šikanu ze strany spolužaček. Aki, starší a velmi vyvinutá sestra Sory, totiž trpí bratříčkovským komplexem možná větším než komplex, ve kterém bydlí. Nevinný bratříček se sice zpočátku pokouší vzdorovat zakázanému ovoci a i když ho sestřiny šikovné prstíky nejdříve vyděsí, každému je jasné, že tento kolouch to má spočítané a bude uloven a silou sesterského chtíče připraven o počestnost.

Vzniká tak incestní vztah, který ani jeden z protagonistů nedokáže ukončit, a který se snaží tajit před vlastní rodinou i okolím. Jenže to nebude tak snadné, neb podle staré známé hentai poučky, stává je jednou zasunuvší milovník středem pozornosti každé alespoň trochu dobře nakreslené dívky v okruhu deseti kilometrů od místa bydliště (a možná i dál). Dívenky netuší proč, ale dětská a nevinná tvářička Sorova přivádí jejich těla do varu a ony touží plenit, dobývat a hřešit, ať byly předtím sebecudnější. A když ho navléknou do dívčího cosplaye, tím víc. Jenže… na rozdíl od ostatních kousků loňska to tentokrát nebude tak primitivní. Příběh se nezvrhává v žádné orgie (na rozdíl od mangy, která je mnohem komplexnější, ale také zvrhlejší), Sora se stále zdráhá a v podstatě se téměř pokouší o jakýsi odpor a vzdor (typicky ukeovský). Jeho dvojče je na tom ještě hůř. Stejně jako Sora je totiž na slečny a to zejména na tu, která se ho pokouší klofnout. Její frustrace i záchvat, ve kterém nakonec svého bratra jako pomstu za odpanění své vysněné lásky znásilní, jsou zachyceny poměrně hezky a na poměry žánru až neuvěřitelně věrohodně.

Celkový pocit je ve finále dost rozpačitý. Nejsem si jistý, pro koho je vlastně tohle dvojOVA určeno. Dospělý chlap se bude jen obtížně ztotožňovat s kloučkem, který vypadá sotva na 14, a pro mládež to jako 18+ kousek určeno nejspíš taky nebude. I když, kdo ví – víc než typické hentai, ve kterém je vše vykresleno a vyšpuleno do nadpřirozených detailů a středoškoláci s pyji zvícími rozměrů štangle vysočiny klátí, co se pohne (a občas ani to nemusí), připomíná Aki Sora kreslený erotický film, jaký by mohla bez potíží vysílat v pozdních hodinách televize Nova. Ani v jednom díle nespatříte byť kousek genitálu, vše je umě skryto a jedinými viditelnými pohlavními znaky tak zůstávají prsa hrdinek. A ač je mi téměř stydno to přiznat, tentokrát velmi rozumná. I když jsou imo stále místy příliš velká, tady už to vypadá, jako když autor pochopil, že na střední školu patří medicimbaly pouze do hodin tělesné výchovy. I tak sice dochází proti manze k určitému „přifouknutí“, ale na běžné anime poměry hodně v mezích. Mimochodem, když už jsem zmínil mangu – docela mne překvapilo, že krom klasických hentai orgií se autor pokouší i o jakýsi příběh o poněkud narušené neúplné rodince. Do animované podoby se tak krom nesčetných sexuálních dobrodružství malého Bambiho neprodraly ani celkem zajímavé a čitelné věci. Ale možná natočí pokračování… A komu Aki Sora doporučit? Já vlastně nevím. Rozhodně mě zaujalo víc než jakékoliv jiné loňské, ale zase ten hošík… no vždyť to sami vidíte na obrázcích okolo.

Další informace: anidb (en), ANN (en),wikipedia (en) Akihabara (cz)